Gatki od matki na pożegnanie lata/ City Gym Shorts

SNB 10-1

Wczoraj we Wrocławiu było 30 stopni. Bosko. Idealnie się składa, ponieważ właśnie uszyłam Mikro i Makro krótkie spodenki. Na pożegnanie lata… oraz na gimnastykę w przedszkolu (dla Makro, oczywiście Mikro też musiała dostać parę dla siebie).


Yesterday we had nice 30 Celcius degrees here in Wrocław. Fantastic! And guess what, I just finished a pair of perfect gym shorts: one for Macro and one for Micro. It is like saying goodbye to summer…and having new shorts for exercises in kindergarten.

SNB 10-2

SNB 10-3

Udało mi się je uszyć z dwóch małych zestawów kolekcji Flo’s garden (fat eight), które kupiłam już jakiś czas temu. To były dwa zestawy w różnych kompozycjach kolorystycznych. Do szortów Mikro dodałam jedynie bawełnianą lamówkę – różową oczywiście.


I made it using two Flo’s garden fat eight’s bundles, which I bought a while ago. These two were in different tones: first one with yellow birds and vivid colors, second more pinkish. I had to add bias binding (pink as you might notice).

SNB 10-5

SNB 10-4

I tak to wyszło. Miło się szyło, jak każdą z rzeczy przygotowanych przez purlbee. Polecam ich poradniki, o szyciu i o dzierganiu na drutach w szczególności.


Here they are. Nice and smooth as everything I made using purlbee’s tutorials. They look beautiful (tutorials) and are really worth trying (especially knitting ones).

SNB 10-6Maja.

PS

Czy ktoś jeszcze pamięta o rocznicowym rozdaniu?!

Does anyone remember?!

ROZDANIE 20

Został tylko TYDZIEŃ!!

You have only one more week to join!

Reklamy

7 myśli w temacie “Gatki od matki na pożegnanie lata/ City Gym Shorts

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s